Razvalite kviz s budućim poslodavcem na Loosen Up Partyju!

• 9. Svibanj 2019. 08:00

Loosen Up Party održat će se tradicionalno prvog dana sajma poslova Job Fair, 15. svibnja u KSET-u od 17 sati. Nakon formalnog dijela, upoznavanje s poslodavcima bit će moguće i u ležernoj i neformalnoj atmosferi.

Pokažite STEM znanje
Na Loosen Up Partyju moći ćete birati koktele koje su za vas osigurala poduzeća ovogodišnjeg Job Faira. U 18 sati počet će kviz općeg znanja na kojem će se timovi sastavljeni od predstavnika poduzeća i studenata natjecati u poznavanju STEM područja.

Kako se prijaviti na kviz?
Donosimo vam popis poduzeća koja sudjeluju u kvizu! Posjetite ih na njihovom štandu tijekom prvog dana sajma i prijavite se na kviz znanja putem našeg formulara. Ako ostanete bez pozivnice, dođite u KSET u 17 sati i uz koktel pričekajte slobodna mjesta.

Popis poduzeća koja će uz pomoć studenata pokazati svoje znanje

Axilis | Pomični zarez
Bornfight | Končar KET
CETITEC | Kraken System
CircuitMess | LEMAX
CROZ | Mediatoolkit
Deegloo | Megatrend
Ekobit | Mercury Processing Services International
Facebook | minus5
FINA | Mireo
Gideon Brothers | mStart
GIS cloud | Nanobit
GlobalLogic | Neos
HZMO | ReversingLabs
HT | UNDABOT
Infinum | Koios savjetovanje

Svi posjetitelji koji neće sudjelovati u kvizu znanja pozvani su na druženje uz koktele! Ovo su poduzeća koja će vas počastiti originalnim koktelima:

COktail  | CROATIA osiguranje
socKET koktel  | Končar KET
INNOVEZ | INNOVEZ
GIS cloud lagoon  | GIS Cloud
mStart | mStart
Airflow Gimlet  | SYNTIO
Deegloo Deep Dive  | Deegloo
Legit Fire Storm  | Amodo
sCROZ dobar koktel  | CROZ
Koiosito  | Koios savjetovanje

Ples uz Disco sekciju!
Za vrijeme cijelog događaja, Disco sekcija KSET-a pobrinut će se za glazbenu atmosferu.

Za vrijeme Loosen Up Partyja podijelite svoje najdraže koktele i pitanja iz kviza sa službenim hashtagom #jobfair19 ili pokušajte pogoditi sastojke ovogodišnje koktel selekcije!

Sajam poslova Job Fair spaja vrhunske hrvatske studente i najbolja tehnološka poduzeća u regiji i inozemstvu, a održat će se 15. i 16. svibnja na zagrebačkom Fakultetu elektrotehnike i računarstva

Za više informacija pratite našu Internetsku stranicu, Facebook stranicu i Instagram profil.