Poznat datum održavanja ovogodišnjeg Job Faira!

• 28. Veljača 2018. 08:49

Job Fair je najveći studentski sajam poslova u Hrvatskoj koji će se ove godine održati trinaesti put za redom. Sajam se ove godine održava 23. i 24. svibnja u prostoru Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

I ove godine FER će imati priliku ugostiti predstavnike najuspješnijih domaćih i inozemnih poduzeća, a posjetitelji će imati priliku posjetiti preko 70 štandova, sudjelovati na radionicama, slušati predavanja raznih poslodavaca i uživati u brojnim popratnim sadržajima sajma.
Studenti će u razgovoru s poslodavcima moći saznati sve o mogućnostima obavljanja prakse i zaposlenja te se upoznati s tržištem rada.
Uz glavni program sajma koji uključuje radionice, prezentacija i predstavljanje na štandovima, posjetitelji će na kraju prvog dana sajma u opuštenoj atmosferi uz koktele u KSET-u moći razgovarati s potencijalnim budućim poslodavcima.

Prijave za poduzeća otvaraju se 28. veljače. Prijave su otvorene do 23. ožujka.

Za više informacija pratite našu internetsku stranicu i službenu Facebook stranicu.

Događaj organiziraju FER, Centar karijera FER-a, SSFER i KSET.