Poznat datum održavanja ovogodišnjeg Job Faira!

• 24. Siječanj 2019. 10:30

Job Fair, najveći studentski sajam poslova u Hrvatskoj, održava se 15. i 16. svibnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Četrnaestu godinu za redom, na FER dolaze predstavnici najuspješnijih poslodavaca iz Hrvatske i inozemstva. U dva dana sajma sudionici će imati priliku posjetiti preko 80 štandova, poslušati zanimljiva predavanja, sudjelovati na radionicama i uživati u brojnim drugim sadržajima. Poslodavci će ponovo na štandovima i prezentacijama imati priliku predstaviti se potencijalnim budućim zaposlenicima, dok će se studenti moći informirati o mogućnostima obavljanja prakse i zaposlenja te se upoznati s tržištem rada.

Uz glavni program sajma koji uključuje radionice, prezentacija i predstavljanje na štandovima, posjetitelji će na kraju prvog dana sajma u opuštenoj atmosferi uz koktele u KSET-u moći razgovarati s potencijalnim budućim poslodavcima.

Prijave za poduzeća otvaraju se 28. siječnja.

Za više informacija pratite našu internetsku stranicu i službenu Facebook stranicu.

Događaj organiziraju FER, Centar karijera FER-a, SS FER i KSET