Kako doći do 16. Job Faira?

Zbog ovogodišnje nove lokacije na Zagrebačkom Velesajmu, saznaj kako možeš doći do Job Faira - brzo i besplatno!

Ove godine Job Fair održava se 17. i 18. svibnja se nalazi na lokaciji Zagrebačkog Velesajma - Paviljon 11D. Kako možeš doći do Velesajma? Donosimo ti čak četiri načina!

1) Job Fair busom

Ove godine ne moraš čekati u prometu jer prijevoz na Job Fair omogućavaju Happening i Hrvatski Telekom. Bilo da se žuriš na Hot Talk ili na odgovaranje labosa, direktna linija između Velesajma i FER-a je tu za tebe tijekom cijelog trajanja sajma. Putovanje autobusom je besplatno za posjetitelje, ali je na ulazu potrebno pokazati QR kod koji dobiješ registracijom na stranici Job Faira

Raspored Job Fair Autobusa

Polasci s FER-a prema Velesajmu: 8:40 (samo 17. 5.), 9:40, 10:10, 10:35, 11:10, 11:40, 12:10, 12:40, 13:40, 14:10, 14:40, 15:10, 15:45, 16:05

Polasci s Velesajma prema FER-u: 9:40 (samo 17. 5.), 10:40, 11:10, 11:40, 12:10, 13:10, 14:10, 14:40, 15:15, 15:35, 16:20, 17:00

Ako ipak ne misliš putovati s FER-a, donosimo ti i druge alternative!

2) Tramvajem ZET-a

Do Velesajma možeš doći i putem tramvajskih linija 7 i 6 pa provjeri kada kreću i na kojoj stanici možeš presjesti ako to trebaš učiniti.

- linija broj 7 - izlaz na stanici “Velesajam”

- linija broj 6 - izlaz na stanici “Sopot”

3) Autobusom ZET-a

Osim tramvajem, možeš doći i autobusom!

S Glavnog kolodvora možeš iskoristiti:

- linije 234, 242 i 243 te izaći na stanici “Bundek”

- linije 220, 221 te izaći na stanici “Muzej suvremene umjetnosti”

Iz smjera Studentskog doma Stjepan Radić vozi linija 109 s koje izlaziš na stanici “Velesajam”.

4) Automobilom

Na Job Fair možeš doći i automobilom na parking Zagrebačkog Velesajma.

Ako dolaziš sa zapada trebaš preći Jadranski most, na rotoru u Novom Zagrebu putovati istočno u smjeru Novog Zagreba Avenijom Dubrovnik i skrenuti u Ulicu Radoslava Cimermana.

Ako dolaziš iz centra trebaš  preći Most slobode u Novi Zagreb i skrenuti desno na križanju kod Muzeja suvremene umjetnosti na Aveniju Dubrovnik.

Ako dolaziš sa istoka trebaš preći Most mladosti te Avenijom Dubrovnik putovati na zapad.

Registrirati se možeš putem internetske stranice Job Faira. Kad napraviš svoj račun, dobivaš QR kod s kojim ćeš moći ući na sajam, a koji se nalazi na tvojem profilu. Na profil stranici se također nalazi i popis svih dostupnih sadržaja na koje se možeš prijaviti klikom na žuti gumb “Prijavi se”. U slučaju da odustaneš od dolaska, klikni gumb “Odjavi se”.

Za više informacija čitaj novosti na našoj internetskoj stranici.  Prati nas na našoj LinkedIn, Facebook i Instagram stranici. Također, pretplati se na naš YouTube kanal gdje možeš pratiti Job Fair uživo, ali i vidjeti kako nam je bilo prošle godine. Job Fair organiziraju FER, Savez studenata FER-a (SS FER) i Klub studenata elektrotehnike (KSET).