Razvežimo kravate na 15. Job Fairu!

Na kraju prvog dana Job Faira očekuje te mnogo zabavnih sadržaja i igara u koje se možeš uključiti!

U srijedu, 11. svibnja, od 18 sati u KSET-u održat će se Loosen Up Party. Osim besplatnih brendiranih koktela i piva koje su nam ove godine omogućila čak 23 poduzeća, održavat će se i zabavne igre u kojima mogu sudjelovati timovi sastavljeni od predstavnika poduzeća i studenata. Ulaz je besplatan je i otvoren za sve!

Koje se igre igraju?

Tko još nije čuo za Igru života? Prvi dio igre obilježavaju discipline iz pop kulture: Pogodi jezik pjesme, Nastavi pjesmu i Pogađanje poznatih rečenica iz filmova. Ako ti prethodne discipline nisu donijele slavu,za dodatne bodove u drugom dijelu možeš propjevati uz karaoke i pokazati fleksibilnost uz limbo. U ovom koraku se dobro potrudi jer se u slučaju izjednačenja igramo Paklenih jezikolomki uz malu pomoć Volim ljuto.

Što je u ponudi pića?

Ove godine, uz 14 koktela, u ponudi je i 9 piva iz asortimana pivovare Medvedgrad.

Kokteli:

Piva:

Random šuma (OptimoRoute) AxBeer (Axiros) PivCO (Croatia osiguranje) MaxWave (Maxtena) Computer Juice (2e Systems) IDBEER (Infodom) King’s Beer (KING ICT) Koios (Koios) HR Prodigy (HR Prodigy)

Za detaljnu koktel i piva kartu posjeti Loosen Up Party. Vidimo se!

Za više informacija čitaj naš blog na internetskoj stranici, lajkaj nas na našoj Facebook stranici i prati nas na Instagramu. Također, pretplati se na naš YouTube kanal gdje možeš pratiti Job Fair od doma, ali i vidjeti kako nam je bilo prošle godine! Job Fair organiziraju FER, Centar karijera FER-a, Savez studenata FER-a (SS FER) i Klub studenata elektrotehnike (KSET).